Warmiński Gościniec

, 19.10.2017

Warmiński Gościniec czyli kulinarne podróże po gminie Barczewo

 

Bar Kąsek

Grunwaldzka 4, Barczewo

 

Bar Kąsek, to mały bar z tradycyjnym jedzeniem. Bar codziennie oferuje inne menu oraz zestaw dnia w promocyjnej cenie.

Godziny otwarcia : pon-pt: 11.00-17.00, sob: 11.00-16.00

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/bar.kasek/?hc_ref=ART_737naxGSFxIuZQQ9_jpCExxXdB2drg1qQR2aYO0v7KmIbjiOpIFwt1RezFXnJUI

 

Bar przy Ratuszu

Mazurska 2, Barczewo

 

Bar przy Ratuszu to mały bar w centrum Barczewa. Można tu zjeść nie tylko domowy obiad, ale i również pyszną pizze oraz dania typu fast food. Otwarty codziennie od 10 do 22. Możliwy dowóz na terenie Barczewa i okolic.

WARMIŃSKA NIEDZIELA

W każdą niedzielę bar zaprasza na specjały kuchni warmińskiej. W ofercie znajdują się dzyndzałki, plińce z pomoćką, zupy warmińskie oraz wiele innych warmińskich dań. Co niedzielę bar oferuję inną potrawę do spróbowania.

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/BarPrzyRatuszuBarczewo/

No.7

Oś Słoneczne 2E, Barczewo

No.7 to miejsce, w którym można miło spędzić wieczór, zejść coś pysznego i wypić dobre whiskey, drinka lub piwo. Do jedzenia bar posiada szybkie i pyszne jedzenie, jak Hamburgery wołowe, Wrapy i Quesadille, a do picia całą gamę różnych alkoholi. Oprócz wieczorów sportowych, niedługo zacznie się cykl “babskich wieczorów”. Godziny otwarcia: niedz. – czw. 16.00 – 22.00, pt. – sob. 16.00 -24.00.

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/No7-1439020732831436/

 

Stary Folwark Tumiany

Tumiany 7

 

Restauracja Folwarczna oferuje wspaniałe dania kuchni regionalnej. Do sporządzania dań używa się naturalnych produktów, świeżych ryb, a także warzyw, owoców sezonowych oraz grzybów z pobliskiego lasu.

Więcej informacji na stronie http://staryfolwark.com.pl/nf/

Jakubek Bar&Catering

 

Jakubek oferuje codzienny catering dla osób indywidulanych i firm, w menu są dania stałe oraz codziennie są dwa dania dnia. Dowóz codziennie w godzinach od 8-15.

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/CateringJakubekBarczewo/

 

RESTAURACJA AZZUN W HOTELU SPA

Kromerowo 29

 

Restauracja Azzun to wymarzone miejsce dla tych, którzy pragną skosztować  wyśmienitych dań i w odwiedzanych miejscach poszukują relaksującego klimatu. Rustykalny, lekko bretoński wystrój wnętrza, tworzy niesamowity nastrój, będący wspaniałą oprawą obiadów niedzielnych, kolacji, bankietów, przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych. Wszystkie dania serwowane w restauracji są przygotowywane przez zespół znakomitych kucharzy, których szkolili najwięksi mistrzowie sztuki kulinarnej. Kuchnia Azzun dba zarówno o wyjątkowy smak przygotowywanych dań jak też o odpowiedni dobór zdrowych i ekologicznych produktów, wykorzystując warzywa i owoce z własnego ogródka.

Więcej informacji na stronie http://www.azzun.pl/restauracja/

 

Możliwość komentowania Warmiński Gościniec została wyłączona

Możliwość komentowania jest wyłączona.