Barczewo – MIASTO WIELU KULTUR

Gmina Barczewo położona jest na Pojezierzu Olsztyńskim – obszarze historycznej Warmii. Barczewo jest pierwszym miastem na trasie wiodącej z Olsztyna w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Od stolicy województwa dzieli je 12 km. Przez miasto przebiega droga krajowa Nr 16, która stanowi główny szlak komunikacyjny na Warmii i Mazurach. Dzięki urozmaiconej rzeźbie terenu, dziewiczym lasom i licznym, malowniczo położonymi jeziorom i rzekom gmina Barczewo, jest jedną z najpiękniejszych gmin województwa, o doskonałych warunkach do zdrowego i aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Zachęcamy do odwiedzania naszego miasta i gminy. Z roku na rok przybywa atrakcji i ciekawych przedsięwzięć. Na tych stronach można będzie dowiedzieć sie wszystkiego co dotyczy naszego terenu. W zakładce BIP znajdą Państwo wszelkie informacje związane z Urzędem Miejskim, przetargi, wnioski itp.

Prosimy również o sugestie dotyczące działania i obsługi tego serwisu, jak również informacje o wydarzeniach, miejscach i o wszystkim co mogłoby się tu znaleźć
«
»
Możliwość komentowania Barczewo – MIASTO WIELU KULTUR została wyłączona

, 1.03.2012

Możliwość komentowania jest wyłączona.