Pierwsza Gala BSB Barczewo Biega.

Czytamy ze strony Stowarzyszenia Barczewo Biega

“Chcielibyśmy przedstawić Wam co działo się na naszej PIERWSZEJ GALI BSB BARCZEWO BIEGA.
Serdecznie dziękujemy, że mogliśmy nasze podsumowanie działalności podsumować w odrestaurowanym Zabytkowym Skarbcu Kultury Europejskiej.
Jest to nasza mała barczewska „SALA KONGRESOWA”
Chcemy wam powiedzieć, że w tym miejscu odbywają się najważniejsze wydarzenia naszego miasta.
Przedstawimy Wam naszych gości, dzięki którym nasze wspólne projekty sportowe zawsze kończyły się sukcesem.
* Burmistrza naszego miasta: Lecha Jana Nitkowskiego (który od samego początku mocno interesuje się naszymi poczynaniami. Bierze czynny udział w naszych sportowych projektach.)

*Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Maciejewskiego (z którym razem działamy w projektach.)

* Panią Ilonę Piątkowską, która reprezentuje firmę Primavera Furniture w zastępstwie za Pana Roberta Hestkowskiego (Firma Primavera Furniture została naszym sponsorem głównym biegu „Barczewo Biega 2017” )

* Pana Adama Szczegodzińskiego, który reprezentuje firmę Kamal (Firma Kamal jest naszym niezawodnym sponsorem, który wspiera Nasze projekty sportowe od pierwszej edycji „Barczewo biega 2014”. )

* Pana Mariusza Czeszejko- Sochackiego, właściciela firmy Zalesie Mazury Activ Spa (Firma Pana Mariusza również wspiera Nasze przedsięwzięcia od pierwszej edycji).

* Przedstawiciela firmy Sindbad ( który z chęcią wspiera nasze biegi fundując super prezenty dla dzieci i dorosłych, między innymi: bilety na wyjazdy zagraniczne rejsowymi kursami. Jeszcze z 200 edycji naszych biegów i wywiezie nam połowę biegaczy z Polski ).
* Pana Łukasza Wojtach, właściciela warsztatu samochodowego „Eurowarsztat” (Pan Łukasz również wspiera nasze projekty sportowe z uśmiechem na twarzy. Słynne powiedzenia Pana Łukasza : „Panie Przemku, damy radę. (albo) jak trzeba to zrobimy )

* Pana Dariusza Jarosiewicza, właściciela firmy „Jarmot” (Panie Darku, dziękujemy za okazaną dotychczas pomoc finansową. Nie składamy broni, będzie więcej naszych projektów biegowych. Niech wszyscy usłyszą o Nas w kraju. Nie dużo nam brakuje.)

* Pana Cezarego Gembickiego właściciela firmy Drewimpex z Biedowa (jest to nasz nowy sponsor. Pan Czarek kiedyś powiedział do mnie: „Panie Przemku swoich zawsze trzeba wspierać”. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i otwartość na nasze wspólne projekty biegowe. )

* Panią Mirosławę Jasińską , dyrektor Zakładów Budynków Komunalnych w Barczewie. (Pani Mira zawsze była otwarta na nasze stowarzyszeniowe projekty. Wspiera Nas jak tylko może. Dziękujemy za każdą pomoc.)

* Przedstawiciela Zakładu Wodociągów i Kanalizacyjnych w Barczewie. (Dzięki państwa pomocy jesteśmy na fali )

* Pana Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej, Piotra Mostka (Piotrze dziękujemy, że wraz ze swoimi strażakami zawsze wspierasz nasze inicjatywy. Dziękujemy, że licznie wstawiacie się na naszych biegach przy zabezpieczeniu medycznym i pomocy w wolontariacie).
Piotr również na gali reprezentuje naszą lokalną telewizję Macrosat, na którą zawsze możemy liczyć. Czy to emisja naszego biegu w telewizji regionalnej, bądź pomocy finansowej.

* Pana Komendanta Posterunku Policji w Barczewie , Pana Mariusza Szczepańskiego. (Pan Mariusz czuwa nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem naszych biegów. Jako pierwszy przekracza linię mety od 4 edycji. Z racji, iż siedzi w wozie policyjnym nie możemy uznać go za zwycięzcę biegu.)

* Przedstawiciela Centrum Biblioteczo-Kulturalnego w Barczewie.

* Pana Andrzeja Siwika, właściciela firmy Tech- Bet, który z uśmiechem na twarzy użycza firmowego busa, którym jeździmy po całej Polsce. Jego wsparcie finansowe również pozwala nam na godną wizytówkę podczas wspólnych projektów biegowych. Dziękujemy Panie Andrzeju.

* Przedstawicielowi Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. (Mamy nadzieję, że wszystkich wciągniemy w zdrowy nałóg jakim jest bieganie. Zarazimy wszystkich zdrowym trybem życia i zdrową rywalizacją z nałogami.)

* Panią Dyrektor Zakładu Poprawczego Irenę Mysakowską, która również wspiera i obserwuje nasze wspólne inicjatywy sportowe. Dziękujemy.

Dzięki Wam drodzy sponsorzy możemy realizować nasze zwariowane biegowe projekty. To co razem tworzymy jest zauważalne w Polsce. Zauważalne przez kluby, stowarzyszenia, włodarzy innych miast, firmy i instytucje.
Dziękujemy za wspólnie zrealizowane projekty sportowe .

Mimo , iż Stowarzyszenie „Barczewo Biega” zostało założone 31.05.2016 roku
możemy poszczycić się :
4 edycjami „Barczewo Biega” ,
3-ma koleżeńskimi biegami dla WOŚP,
Współorganizowanie biegu o złotą Monetę z Fundacją Przyszłość dla Dzieci,
Pomoc w organizacji Festynu Nikielkowo na Sportowo,
Współorganizowanie IV biegu na rzecz dzieci chorych na nowotwory.
Braliśmy udział w programie „Ugotowani”

Nasze stowarzyszenie to grupa ludzi tworząca klimat, atmosferę rodzinną, więź międzyludzką łączącą pokolenia. To grupa ludzi, która ma cel i dąży do niego wspólnymi siłami, poprzez wspólne treningi i starty w zawodach. Wspólne zwycięstwa i porażki.
Nasze Stowarzyszenie liczy 26 członków.
Przebiegliśmy w tym roku ponad 15 tysięcy kilometrów.
Stawaliśmy ponad 50 razy na podium w klasyfikacji Open, klasyfikacji wiekowej oraz drużynowej.
Dotychczas braliśmy udział w 595 biegach.

Katarzyna Białecka 8
Małgorzata Saczuk 10
Damian Węglarz 30
Ewelina Napierska 6
Iza Kerber 11
Iza Grądzka 8
Marcin Kosin 9
Jan Stankiewicz 9
Łukasz Szramowski 16
Sylwia Nosewicz 8
Przemysław Menziński 110
Agnieszka Menzińska 4
Beata Pronobis 24
Arkadiusz Kord 59
Tomasz Fieodorow 61
Bartosz Zając 30
Danuta Wojtach 7
Zenon Markowicz 69
Michał Rak 5
Kamila Ostrowska 9
Sebastian Białecki 24
Justyna Grzywińska 18
Marcin Kosin 9
Anna Silska 6
Marek Silski 11
Krzysztof Trąbiński 34
Agata Głębocka 10

 

Fotorelacja: Markowicz Agnieszka

«
»
Możliwość komentowania Pierwsza Gala BSB Barczewo Biega. została wyłączona

, 4.12.2017

Możliwość komentowania jest wyłączona.