Pożegnanie Przedszkolaków

22 czerwca 2017 roku w przedszkolu w Barczewie odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez grupy IV. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się zatańczeniem poloneza. Nie zabrakło wierszyków oraz piosenek. Pomimo rozstania się z przedszkolem na buziach dzieci pojawiło się dużo radości i chęci pójścia do szkoły. Trzymamy kciuki za  absolwentów przedszkola i życzymy sukcesów w nowej roli – uczniów szkoły podstawowej.

Pożegnanie dyplomantów Państwowej Szkoły Muzycznej

W Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie, 20 czerwca 2017, odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach, filia w Barczewie. Podczas uroczystości odbyły się występy młodych muzyków oraz nie zabrakło wielu ciepłych słów oraz wzruszeń. Absolwenci otrzymali z rąk dyrektora szkoła Pana Janusza Cieplińskiego świadectwa ukończenia szkoły. Wszystkim młodym absolwentom życzymy dalszych powodzeń oraz wielu sukcesów na muzycznej oraz osobistej drodze życia.

I Regionalny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych o „Warmińskiego Kłobuka”

W Skarbcu Kultury Europejskiej odbył się dziś I Regionalny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych o „Warmińskiego Kłobuka”. Uczestnicy przeglądu zachwycili widzów przygotowanymi przedstawieniami oraz barwnymi strojami. Występy oceniane były przez jury. Wszyscy młodzi aktorzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem oraz doskonale przedstawili swoje sceniczne umiejętności. Z całą pewnością można stwierdzić, że dzisiejszego dnia w Skarbcu Kultury Europejskiej panowała prawdziwa teatralna magia 🙂